17 Haz 2014

PASTEL MEZUNİYET BALOSU MAKYAJ İPUCLARI

Gönderen DİDEM KILIÇ zaman: 11:59

           PASTEL İLE  MEZUNİYET BALOSU MAKYAJ İPUÇLARI-  1Mezuniyet makyajına özel hazırladığımız ipuçlarını takip et, mezuniyet gecesinin yıldızı sen ol! 1. İpcumuz: GÖZLERİNE ODAKLAN 


Dramatik bakışlar için Dramatic Look Mascara 5X Volume vazgeçilmezin olacak. 


Daha gür kirpikler, dramatik görünüm, çarpıcı hacim.Özel formülü ve kıl fırçası sayesinde kirpikler mükemmel ve gür görünür. Kirpiklerinizi her katta daha da hacimlendiren ve kökünden ucuna kusursuzca kaplayan formülü sayesinde, pratik ve hızlı bir şekilde uygulanır. Siyah ve mavi olmak üzere iki renge sahiptir.

Eyeshadow Quad ile bakışlarına renk kat.Yumuşak sürümü, kolay renk verme özelliği ve dörtlü moda renk seçeneği ile ister tek tek, ister gölgeli makyaj için birden fazla rengi bir arada kullanılabilir.1-Bazı rengi farınızı kirpiklerinizden kaşınıza kadar uygulayın.
2-Seçtiğiniz far diğer far renklerini göz kapağınızın dış tarafına uygulayarak gölgelendirme yapabilirsiniz.
3-Göz Makyajınızı maskaranızı sürerek tamamlayabilirsiniz.


Metallics Waterproof Long Lasting Eyeliner ile bakışlarını vurgula. 

Kremsi dokusu, waterproof özelliği ve sedefli yapısıyla gözlerinizde metalik görüntü sağlar.


Yumuşak ve kolay kullanımlı, rengini hemen veren ve waterproof özelliğe sahip bir göz kalemidir. Kremsi dokusu, yumuşak sürümü ve yüksek derecede sedefli yapısıyla metalik görüntü sağlar. İçerdiği jojoba yağı, E vitamini ve pamuk çekirdeği yağı ile göz çevresine doğal antioksidan özellik verir.- Kaleminizi sürmeden önce göz şeklinizi belirleyin ve tüm göz kapağınıza ince bir şerit halinde uygulayın. Eğer gözleriniz birbirine yakın veya yuvarlak ise kalemi sadece göz kapağınızın ortasından dış tarafına doğru uygulayabilirsiniz.
2- Göz makyajınızı maskaranızı sürerek tamamlayabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

 

BİR OJE DİYARI Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review