21 Ara 2015

Yeni Yıl İçin Alınabilecek En Güzel Hediye

Gönderen Unknown zaman: 07:55 0 yorum
Şimdi yazının başlığına bakıp hemen uçak, araba, sonsuz para diyeceğimi düşünüyorsunuz biliyorum ama bu sefer başka bir hediyeden bahsedeceğim. Yılbaşı yaklaşırken evde aile üyeleri tarafından gizli gizli işler çevrilmeye başlar. Herkes kendi hediyesini en güvenli yere saklamaya çalışır aynı zamanda diğerlerinin hediyelerini bulmaya çalışır. Bu yıl evde yılbaşı için hediyemi biraz erken buldum. Gardırobun en arkasında hışırdayan bir torba içerisinde hediye saklanırsa olmaz.
Neyse ben şu hediye kısmına geçeyim. Daha gelmeyen yılbaşının hediyesi: Oral-B şarjlı diş fırçası. Denemeye çekiniyordum ama hediye gelince keşke daha önce alsaymışım dedim kendi kendime.
Oral-B, profesyonel diş temizleme aletlerinden esinlenerek tasarlamış bu şarjlı diş fırçaları ile mükemmel bir temizlik deneyimi sunuyor. Diş plaklarını temizlemekte manuel fırçalardan çok daha etkili bir sonuç veriyor, ilk kullanımdan sonra bile daha önce sanki hiç bu kadar iyi dişlerimi fırçalamamışım gibi hissettim. Üç boyutlu oynar başlık sayesindeyse normal bir fırçanın yapamayacağı kadar hareket edip, normalde ihmal ettiğimiz ulaşamadığımız yerlere bile ulaşıyor. Fırça başlıkları dişleri tamamen sararak birçok noktaya temas ediyor ve muhteşem sonuçlar almamı sağlıyor.

Ağız bakımına çok önem veren birisi olarak bu benim için en iyi yılbaşı hediyesi oldu. Siz de yeni yılda sevdiklerinize Oral-B şarjlı diş fırçası hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.
Ürünleri incelemek ve yılbaşı indiriminden yararlanmak için tıklayınızBu arada, Burcu Esmersoy'lu videosunu da paylaşmadan duramadım :)

Bir boomads advertorial içeriğidir.

20 Ara 2015

GRATİS İLE BENRİ VE FRENTERNİKUS SÜPRİZİ

Gönderen Unknown zaman: 04:53 0 yorum
Merhaba arkadaşlar,
 Bugün biraz geciken Gratis Süprizimi sizlerle paylaşacağım :)


GRATİS'den gelen süpriz paketle yeni ürünlerle tanışma fırsatım oldu.FRATERNİKUS markasını bu pakette keşfettim diyebilirim. papatya özlü el kremi, ve ıhlamur özlü kolonya ile daha çok bitkisel  çağrışımlar uyandırdı bende.


BENRİ ürünleri ise  çok beğendiğim markalar arasında , oje çıkartıcı ,kulak temizleme çubuğu ve oje kurutma spreyiyle ürünlerimin arasında yerlerini aldı. 
oje çıkartıcısı kokusu ve minik  şisesiyle ojelerimi kolaylıkla çıkartmamı sağlarken,
oje kurutma spreyi ojelerimi sürdüğümde beklemeden kolaylıkla korumasını sağlıyor,


Frenternikus papatya özlü el kremi , yoğun bitki ve papatya kokusu olarak sürekli kullanımda benim için ağır koksa da ,   kuru ciltler için gayet uygun ve yoğun bir krem olmasına rağmen az miktarda sürülmesi bile yeterli geliyordur. ıhlamur kolonya ise, gündelik ofis içinde kullanıyorum ve gayet hoş direk ortama bitkisel koku yayıyor ve  el temiziği için gayet uygundur.
mükemmel ürünlerinizle   beni mutlu ettğiniz ürün ve yeni ürünleri deneme şansım olduğu için ,

TEŞEKKÜRLER GRATİS  !

GRATİS'İN birbirinden muhteşem marka ve ürünlerini takip etmek için ,


 

BİR OJE DİYARI Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review