27 Kas 2012

AMWAY / BEAUTYCYCLE HAVA SERİSİ.. 1 ( TEMİZLEME SÜTÜ.)

Gönderen Unknown zaman: 14:30
MERHABA ARKADAŞLAR..

Bugun size annemin isteği üzerine AMWAY'den aldığı seriyi tanıtıyorum :)
BEAUTYCYCLE' Markasını tanıyalım..
beautycyle Cilt Bakım ve Renki kozmetik ürünlerinden oluşan cildin sürekli değişen  ihtiyaçlarına muhatap olmak üzere elementlerin engin yenilenme gücünden yararlanan yeni bir güzellik markasıdır..Beautycyle  anlaşılması ,kullanılması ve üzerinde konuşulması oldukça kolay olan bir ürün serisidir..Gözle fark edilebilen sonuçlar elde etmek üzere tasarlanmış , pratik, kişisel güzellik çözümleri içermektedir..

HAVA SERİSİNİ TANIYALIM..

Cildin daha genç görülmesine ve canlanmasına yardım eder..
Hava olmadan hiç bir şey var olmaz..yaşlanmış,yoğun cildi canlandıran odur..beautycycle Hava Cilt Bakım Ürünleri canlandırıcı bir oksijen nefesiyle cildi hayata geri döndürür..probiyotikler cildin enerji kazanmasına yardım eder ve cildin dogal oksijen alma yetnegini harekete geçirir.cilt daha sağlıklı ve daha genç görünür..

                                                               HAVA SERİSİ


Bugün bu seriden  sizlere Erken Yaşlanmaya Karşı Temizleme Sütü'nün özelliklerini ve faydalarını anlatacağım Resimde görülen  sağdan 2. olan üründür.
Gözle görünen yaşlanma belirtilerini azaltın..
İpeksi hafif sabun içermeyen Temizleme Sütü yalnız temizlememekle kalmaz.aynı zamanda cildin daha yumuşak hissedilmesini ve daha  sağlıklı görünmesini sağlar..

BAŞLICA ÖZELLİKLERİ..

* Cildin canlılıgını geri kazandırır, cildi nem bariyerleri ile korur ve ipeksi hafif sabun içermeyen formüle cildi temizler..

BİLEŞENLER

MICROQUAD Kompleksi maksimum etkinlik sağlayarak elementlerin cilde dağılımını optimize eder, ayrıca Doğal Yoğurt Probiyotikleri ekstra destek sağlayarak cildin enerji kazanmasına yardım eder..Böylece gözle fark edilebilen yaşlanma belirtileri ile  savaşa yardım eder.

KULLANIM ŞEKLİ

Her gün sabah ve akşam kullanın..
Nemli yüze parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın ılık su ile iyice yıkayın.. Normal-kuru cilt ve yaşlanmakta olan cilt için önerilmektedir.
   
    ÜRÜN KODU : 109300 150 ml
 
 

2 yorum:

amway ürünleri dedi ki...

bu ürünü kullandım gerçekten çok etkili

Unknown dedi ki...

Son kullanma tarihi nedir acaba

Yorum Gönder

 

BİR OJE DİYARI Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review